absolvent8 Dragi viitori boboci și boboceibalul_bobocilor

 ai Colegiului Național ”Petru Rareș”,           

Colegiul nostru vă întâmpină și vă urează BUN VENIT ! la sfârșitul vacanței, la

Școala bobocilor și boboceilor – a III-a ediție a taberei de vară,

în perioada 27 august – 7 septembrie.

 

Urmăriți site-ul nostru, cnprsv.ro și pagina oficială de facebook a școlii, www.facebook.com/CNPRSV, pentru a fi la curent cu oferta ce va fi completată periodic. De asemeni, puteți să vă familiarizați cu acest tip de activitate accesând site-ul nostru la secțiunea Activități extrașcolare/Tabere de vară, unde găsiți informații despre Școala bobocilor 2016 și Școala bobocilor 2017.

În toate aceste activități vă vor sta alături profesorii liceului, viitorii voștri diriginți, voluntari – elevi ai liceului din clasele mai mari, membri ai cercurilor și cluburilor școlii și, nu în ultimul rând, foști elevi ai liceului, în prezent studenți la universități de prestigiu din țară și din străinătate. Ne vom cunoaște, vă veți cunoaște noii colegi și profesori, vă veți integra treptat în viața școlii noastre și sperăm că veți deveni, cât de curând, membrii unei mari familii –

FAMILIA CNPR !

Vă așteptăm cu drag !

Invitația este adresată bobocilor de clasa a IX-a și boboceilor din clasa a V-a, admiși la colegiul nostru, iar participarea la toate activitățile taberei este gratuită !

Începând de astăzi vă vom prezenta, pe rând, activitățile care se vor desfășura în cadrul taberei.

Înscrierea la cursurile școlii de vară se face o dată cu depunerea dosarului de înscriere la CNPR, în perioada 10 – 13 iulie 2018, pentru elevii claselor a IX-a și la depunerea dosarului de transfer pentru elevii clasei a V-a.absolvent8
CNPR Suceava